Licznik odwiedzin

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj26
Wczoraj69
W ciągu tygodnia244
W ciągu miesiąca1788
Odwiedzin ogółem514752

Powered by Kubik-Rubik.de
Czwartek, 23 Marzec 2023
09:55:21

Koordynator ds. dostępności

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Nysie wyznaczył Koordynatora do spraw dostępności w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nysie. 

Powyższą funkcję pełni: asp. mgr Dorota Kucyniak-Jarema – Starszy inspektor sztabowy w sekcji ds. organizacyjno-kadrowych KP PSP w Nysie.

Podstawa prawna

Koordynator do spraw dostępności w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nysie został wyznaczony w związku z realizacją obowiązku nałożonego przez ustawę o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz. U z 2019 r. poz. 1696).

Zadania koordynatora ds. dostępności

Zgodnie z zapisami ustawy do zadań koordynatora ds. dostępności należy m. in.: wspieranie osób ze szczególnymi potrzebami w dostępie do usług świadczonych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Nysie oraz monitorowanie działalności Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nysie w zakresie zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami. Ponadto koordynator sporządza plan działania na rzecz poprawy zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nysie.

Z koordynatorem można kontaktować się w wyżej wymienionych sprawach.

Dane kontaktowe:

Koordynator do spraw dostępności: asp. mgr Dorota Kucyniak-Jarema

Adres do korespondencji: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nysie, ul. Szopena 5, 48-300 Nysa

telefon: 47 861 6917

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.