Licznik odwiedzin

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj63
Wczoraj95
W ciągu tygodnia744
W ciągu miesiąca3759
Odwiedzin ogółem465310

Powered by Kubik-Rubik.de
Nieddziela, 26 Wrzesień 2021
12:38:25

Koordynator ds. dostępności

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Nysie wyznaczył Koordynatora do spraw dostępności w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nysie. 

Powyższą funkcję pełni: asp. mgr Dorota Kucyniak-Jarema – Starszy inspektor sztabowy w sekcji ds. organizacyjno-kadrowych KP PSP w Nysie.

Podstawa prawna

Koordynator do spraw dostępności w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nysie został wyznaczony w związku z realizacją obowiązku nałożonego przez ustawę o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz. U z 2019 r. poz. 1696).

Zadania koordynatora ds. dostępności

Zgodnie z zapisami ustawy do zadań koordynatora ds. dostępności należy m. in.: wspieranie osób ze szczególnymi potrzebami w dostępie do usług świadczonych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Nysie oraz monitorowanie działalności Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nysie w zakresie zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami. Ponadto koordynator sporządza plan działania na rzecz poprawy zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nysie.

Z koordynatorem można kontaktować się w wyżej wymienionych sprawach.

Dane kontaktowe:

Koordynator do spraw dostępności: asp. mgr Dorota Kucyniak-Jarema

Adres do korespondencji: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nysie, ul. Szopena 5, 48-300 Nysa

telefon: 47 861 6917

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.